Kaip atsirado SGbrand1982?

Instagrame jau daugelio girdėta istorija, kad niekada neplanavau būti "dizainere" ar drabužių kūrėja. Seniau buvau pasinėrus į fotografiją ir tuo labai mėgavausi. Tačiau 2020 metais buvo lūžis, kai turėjau imtis kažko daugiau, kad šeimai suteikčiau geresnį gyvenimą. Aš absoliučiai nežinojau į kokį verslą keliu koją. Sugalvojau porą džemperių modelių. Dukra buvo mano "marketingo vadovė". Sukūrė logotipą, pavadinimą. Atrinkom frazes, kurios geriausiai atspindėtų mane. Taip ir atsirado populiariausia mano frazė "Be free enjoying your life" - būk laisva ir mėgaukis gyvenimu. Siekiu, kad su mano kurtais drabužiais visos moterys jaustųsi laisvos, nepakartojamos ir džiaugtųsi kiekviena gyvenimo akimirka, taip, kaip džiaugiasi mūsų šeima.
SGbrand1982 yra apie šeimą, kuri susidaro iš 4 asmenų... Aš, mano nepakartojami berniukai - Juliukas ir Gustukas! Na ir žinoma, mano didžiausia palaikytoja Gabytė! Galiu sakyti, kad esu pati turtingiausia moteris, nes turiu geriausius vaikus, kurie visada šalia, visada su manimi. O tai yra svarbiausia... Na ir žinoma mano komanda, mano merginos, be kurių darbai taip greitai nevyktų...
1 3

Logotipas

Kaip ir minėjau, dukros pagalba atsirado šis logotipas. Raidės reiškia mano ir dukros vardus. Data - mano gimimo metai. Karūna - nes dukra nusprendė, kad esu karalienė. O strėlės - nes mano zodiako ženklas yra šaulys. Visos detalės, kurios atspindi mane. Esu dėkinga gyvenimui ir savo klientėms, kurios renkasi mano iš širdies sukurtus drabužius.